Tworzenie stron internetowych

Strona internetowa to podstawa każdej działalności.

Umożliwiają:

  • prosty kontakt dla klienta;
  • pokazanie swoich produktów;
  • przedstawienie swojej oferty;
  • opowiedzenie o sobie, w formie którą sami wybierzemy
  • przedstawienie aktualności i nowości;
  • zakup produktów, poprzez własną platformę sprzedażową;

Oraz wiele innych. Każdy przedsiębiorca który jest nastawiony na kontakt z klientem – musi posiadać swoją stronę internetową.

Strona to nie tylko podstawowy środek komunikacji pomiędzy przedsiębiorcą a konsumentem, to też jedna z metod promocji i przedstawienia swojej osoby szerokiemu gronu odbiorców.

Aktualnie strona internetowa jest skierowana również dla:

  • osób prywatnych które chcą pochwalić się swoimi osiągnięciami;
  • sportowcami, którzy pragną zachować kontakt z ich fanami;
  • klubami sportowymi;
  • stowarzyszeniami i fundacjami;

Strona internetowa jest produktem dla każdego. W swojej ofercie mam dopasowanie oferty strony internetowej do indywidualnych potrzeb klienta. Sportowiec, przeważnie, oczekuje czegoś innego niż przedsiębiorca. Sklep ma inny rodzaj zabezpieczeń niż blog.

Całość pomogę stworzyć na nowo. Pomogę wybrać dostawcę domeny, jak również samą jej nazwę (domena to jest to co wpisujemy w pasku adresu, w moim przypadku to: grzemach.pl). Pomogę wybrać rozsądnego dostawcę serwera na którym zostanie strona umieszczona. Rozsądny – nie zawsze znaczy najtańszy, ale dostosowany do potrzeb klienta. A jeśli klient pragnie najtańszego – to jest też jego potrzeba.

Pomogę przenieść stronę internetową, oraz pocztę na nowy serwer, czy przenieść domenę do innego dostawcy usługi.

W tym wszystkim ma duże doświadczenie. Moim priorytetem jest bezpieczeństwo usługi, bezpieczeństwo strony i staram się zrobić tak, aby klient miał to zapewnione na najwyższym poziomie.

W czym dostarczę stronę? Na dowolnej platformie. Jeśli klient ma wybraną swoją ulubiony system dostarczania treści – mogę z nim pracować. Mogę zademonstrować napisany przeze mnie. Mogę doradzić inne darmowe lub płatne rozwiązanie. Wszystko dostosowane do potrzeb klienta.

Po stworzeniu strony, po uruchomieniu serwera www, po zainstalowaniu wszystkiego i skonfigurowaniu. Klientowi pozostanie dodanie treści na stronę, mogę to za niego wykonać. Klientowi pozostanie aktualizowanie strony, zarówno treści jak również plików, mogę to za niego wykonać. Można podpisać umowę na cykliczne wykonywanie powyższych czynności, można zdefiniować konkretne momenty, ewentualnie gdy będzie zlecenie od usługodawcy.